function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);
Лого

СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ

 
 

 
 
  

Гарантійні зобов'язання компанії PERCo

Компанія PERCo (Виробник) надає гарантію на виріб протягом терміну, вказаного в паспорті на цей виріб, з дня продажу, якщо інше не обумовлене в договорі з клієнтом на постачання виробу. У разі відсутності дати продажу в паспорті на виріб, термін гарантії обчислюється від дати випуску виробу, позначеної в паспорті і  на етикетці виробу.

У разі не гарантійного ремонту гарантійний термін на замінені деталі і вузли складає 3 місяці і обчислюється з дня відправки виробу (відремонтованого або з ремонтного фонду) на адресу Покупця.

Всі претензії по кількості, комплектності і дефектам зовнішнього вигляду поставленого товару приймаються Виробником у письмовій формі в строк, не пізніше 5 (п'яти) робочих днів з моменту отримання товару Покупцем. У разі недотримання вищезгаданого терміну претензії до поставленого товару по перерахованих підставах не приймаються.

Гарантія не розповсюджується:

 • на вироби, вузли і блоки:
  • що мають механічні пошкодження корпусу, які призвели до виходу з ладу виробу;
  • що мають сліди стороннього втручання або ремонту особами, не уповноваженими Виробником;
  • конструкції або комплектуючі виробів, що мають не санкціоновані Виробником зміни;
  • що мають пошкодження, викликані обставинами непереборної сили (стихійні лиха, вандалізм тощо) або, якщо несправності виникли внаслідок дії сторонніх обставин (стрибків напруги електроживлення, електричних розрядів тощо);
  • що мають пошкоджені гарантійні пломби і наклейки, якщо вони передбачені у виробі;
  • що мають пошкодження через недотримання правил монтажу і експлуатації виробу, вказаних в експлуатаційних документах або паспорті на виріб.
 • на запобіжники блоків управління, заміну яких проводить  споживач;
 • на акумулятори, гальванічні елементи та інші вузли, на які відповідно до паспорту виробу гарантія не розповсюджується.

Компанія PERCo не несе відповідальності ні за які прямі або непрямі збитки Покупця, включаючи збитки від втрати прибутку, упущену вигоду, збитки від втрати інформації, збитки від простою і т.п., пов'язані з використанням або неможливістю використання устаткування і програмного забезпечення, зокрема через можливі помилки або збої в роботі програмного забезпечення.

Протягом гарантійного терміну  проводиться безкоштовний ремонт виробу в майстерні Виробника, в сертифікованих центрах продажів і обслуговування та в сертифікованих сервісних центрах компанії PERCo, перелік яких приведений на сайті компанії і в паспортах на вироби. Підприємство-виробник залишає за собою право відремонтувати несправний виріб або замінити його на справний. Термін ремонту визначається Виробником при здачі устаткування в ремонт. Витрати на транспортування виробу до місця ремонту і назад несе Покупець, якщо інше не обумовлене в договорі на постачання виробу. Витрати по відправці споживачу з ремонту малогабаритних виробів (до 5 кг) в межах простого тарифу пошти Росії несе Виробник по території Російської Федерації.

З метою скорочення терміну ремонту перед відправкою виробу в ремонт на підприємство-виробник, Покупцю необхідно  проінформувати фахівця Департаменту Сервісного Обслуговування компанії PERCo про проблему, що виникла при експлуатації виробу і причинах його відправки в ремонт. При цьому необхідно заповнити бланк повернення і відправити його електронною поштою з сайту компанії PERCo або повідомити необхідні дані фахівцю Департаменту Сервісного Обслуговування компанії PERCo для заповнення ним бланка  повернення. Компанія PERCo залишає за собою право не приймати в ремонт виріб у Покупців, що не заповнили бланк повернення виробу.

ВИЇЗД І ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИРОБІВ НА МІСЦІ МОНТАЖУ ОБЛАДНАННЯ НЕ ВХОДИТЬ В ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ КОМПАНІЇ PERCo,  І ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ОКРЕМУ ПЛАТНЮ.

За винятком гарантій, вказаних вище, компанія PERCo не надає ніяких інших гарантій щодо сумісності виробу, що купується, з програмним забезпеченням або виробами виробництва інших компаній, або гарантій придатності для конкретної мети, не передбаченою  експлуатаційною документацією на цей виріб.

Гарантією не передбачаються претензії щодо технічних параметрів виробів, якщо вони відповідають вказаним підприємством-виробником. Компанія PERCo не гарантує, що вироби, що купуються Вами, відповідають Вашим вимогам і очікуванням.
Наші товари відносяться до технічно складних товарів, тому компанія PERCo не приймає назад устаткування, що є в робочому стані, якщо воно з будь-яких причин не підійшло Покупцю.

Якщо в результаті проведеної  виробником експертизи рекламаційного виробу дефекти не виявляться, то Покупець повинен буде сплатити витрати виробника на експертизу.

 


'Мамаєва слобода'. Центр народознавства Козак Мамай.

Security-UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности
Security–UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности

Перше інформаційно-іміджеве видання, в якому системно представлені державні органи сектору безпеки разом з провідними операторами цієї галузі
www.bezpeka.name
Проект "Суб'єкти безпеки в Україні"

OXOPOHA.COM - Каталог предприятий и доска бесплатных объявлений отрасли Охрана и Безопасность© 2019 СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ - СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ