function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);
Лого

СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ

 
 

 
Головна
 
  

Прохідна в будівлю підприємства

   Для організації контролю доступу на підприємство з використанням безконтактних карток доступу можна використовувати готовий комплект — систему «Електронна прохідна PERCo-KT02», або встановити турнікет (хвіртку), зчитувачі безконтактних карток і контролер турнікета.

Електронна прохідна PERCo-KT02

Електронна прохідна PERCo-KT02

   Система «Електронна прохідна PERCo-КТ02»  – готове  елегантне економічно обґрунтоване  рішення для організації управління  доступом   в  установах, де інтенсивність  потоку  людей  не перевищує 30 осіб на хвилину.
   У комплект системи входить  турнікет-трипод із вбудованим контролером і двома  зчитувачами  безконтактних  карток,  пульт дистанційного керування та програмне забезпечення (ПЗ).
     Встановити  систему просто  і  зручно –  потрібно лише закріпити турнікет за   допомогою анкерних болтів і підключити  його до джерела живлення та комп'ютера, на якому встановлено програмне забезпечення.   Це істотно скорочує час введення прохідної в експлуатацію.

Робота системи

   Для   початку   роботи   всім   співробітникам видаються електронні перепустки – безконтактні пластикові   картки   доступу.  За допомогою  ПЗ номери  карток  заносяться   в  пам'ять  системи.  Щоб   пройти  через   турнікет,   картка  доступу   підноситься     до    зчитувача,    вбудованого   в турнікет,  і  система  ухвалює  рішення  про його допуск    за    принципом    «Свій/Чужий».    Для  зручності  користувачів зона  піднесення картки на кришці  турнікета виділена, в неї вбудований мнемонічний індикатор проходу.
   Охоронець за допомогою пульта дистанційного керування має можливість управляти турнікетом. Всі  події   –   проходи   по  картці  і  по  команді охоронця  –  фіксуються   в   незалежній пам'яті системи і можуть бути переглянуті.
   Занести   список   карток   співробітників або внести  в   нього   зміни   можна   за   допомогою   ноутбуку.   Такий  варіант   оптимально  вирішує задачу   контролю   доступу   в   офісах  з  малою кількістю або постійним складом співробітників.
   В системі передбачена  можливість екстреної евакуації людей  з об'єкту  у випадку надзвичайних ситуацій. 
   Замок  механічного розблокування дає  можливість відкрити турнікет за допомогою ключа.  Це дозволяє вільно  обертатися планкам в обох напрямах.
   Додатково стійка турнікета може комплектуватися планками, які складаються –  «Антипаніка». Це дає змогу, в   разі  необхідності,  швидко звільнити прохід.

  Кришка турнікета
з мнемонічною індикацією проходу

Відеоідентифікація

   Встановлення програмного забезпечення     «Локальне     ПЗ     з     відеоідентифікацією» дозволяє організувати захист  від   передачі перепустки  іншій особі. ПЗ  відображає  на моніторі охоронця фото  власника   картки,  яка надана зчитувачу.  Охоронець   може    порівняти фото  з    бази   даних   з   особою,  яка надала картку (або його зображенням, якщо встановлена відеокамера).

Основні технічні характеристики

Кількість карток, що зберігаються в пам'яті контролера                                    

до 10 000

Кількість подій, що зберігаються в пам'яті контролера               

до 10 000

Пропускна спроможність в режимі однократного проходу     

до 30 чол./ хв.

Пропускна спроможність в режимі вільного проходу             

до 60 чол./ хв.

Ширина зони проходу  

500 мм

Номінальне значення напруги живлення постійного струму        

12±1,2 В

Споживана потужність контролера                                                

≤ 15 Вт

Температура експлуатації                                                     

від + 1°C до +40°С

Відносна вологість повітря                                                             

до 80%

Склад обладнання

PERCo-KT02 - електронна прохідна з пультом ДК PERCo-H-05/4

1

PERCo-АА01 - планки, які перегороджують прохід, «Антипаніка»

3

PERCo-SL01 - програмне забезпечення «Локальне»

1

 

Безконтактна картка доступу

100

«Електронна прохідна PERCo-KT02» може стати першим етапом в оснащенні підприємства «Єдиною системою PERCo-S-20».

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОХІДНОЇ З ВИКОРИСТАННЯМ РОТОРНОГО ТУРНІКЕТА PERCo-RTD-03S

 

   На прохідній підприємства встановлюється турнікет PERCo-RTD-03S і 2 зчитувачі безконтактних карток PERCo-IR01. Обладнання системи підключається до контролера турнікета PERCo-CT01. Структурна схема системи контролю доступу на прохідній на базі турнікета PERCo-RTD-03S представлена на малюнку.

     По мережі Ethernet обладнання системи підключається до будь-якого комп'ютера підприємства. На комп'ютер встановлюється «Локальне ПЗ» PERCo-SL01.

   Співробітникам видаються електронні перепустки — безконтактні картки доступу. Інформація про співробітників і видані їм картки заноситься в пам'ять системи за допомогою встановленого на комп'ютер програмного забезпечення. Допуск на підприємство здійснюється за принципом «Свій/Чужий». Для проходу через турнікет досить піднести картку доступу до зчитувача.

     Система порівнює інформацію, яка зберігається в пам'яті контролера, з кодом піднесеної картки і визначає, чи дозволений доступ її власнику.

     Управляти турнікетом можна за допомогою пульта дистанційного керування або комп'ютера. Система забезпечує контроль проходу в двох напрямах і може працювати в режимах: «Заборона проходу», «Одноразовий прохід», «Вільний прохід». Всі події — проходи по картці і по команді охоронця — фіксуються в незалежній пам'яті системи, їх можна проглянути. Якщо інформація про проходи через турнікет не потрібна, система може працювати автономно. Занести список карток співробітників або внести в нього зміни можна за допомогою ноутбука.

 

Склад обладнання

 

PERCo-RTD-03S – роторний турнікет

1

PERCo-CT01 – контролер турнікета під два виносні зчитувачі

1

PERCo-IR01 – зчитувач безконтактний

2

 

PERCo-SL01 – програмне забезпечення «Локальне»

 1

 

Безконтактна картка доступу

100

«Електронна прохідна PERCo-KT02» може стати першим етапом в оснащенні підприємства «Єдиною системою PERCo-S-20».

 


'Мамаєва слобода'. Центр народознавства Козак Мамай.

Security-UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности
Security–UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности

Перше інформаційно-іміджеве видання, в якому системно представлені державні органи сектору безпеки разом з провідними операторами цієї галузі
www.bezpeka.name
Проект "Суб'єкти безпеки в Україні"

OXOPOHA.COM - Каталог предприятий и доска бесплатных объявлений отрасли Охрана и Безопасность© 2019 СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ - СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ