function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);
Лого

СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ

 
 

 
Головна
 
  

ДОСТУП ДО ВНУТРІШНІХ ПРИМІЩЕНЬ

Розглянемо побудову системи контролю доступу на наступному прикладі: необхідно організувати контроль доступу для дверей 6 кабінетів, в 2-х з яких ведеться прийом відвідувачів. Також потрібно забезпечити контроль доступу для дверей на поверх, де розташовані кабінети.

На всі 7 дверей встановлені замикаючі пристрої. Як пристрої для замикання дверей в системі контролю доступу можуть використовуватися електричні замки і защіпки різних типів. Біля дверей, які ведуть на поверх, встановлені два зчитувачі карток доступу PERCo-IR01. Замок і зчитувачі підключаються до контролера замку PERCo-CL03.

Двері кабінету, в якому не ведеться прийом відвідувачів, обладнані контролером з вбудованим зчитувачем карток доступу. Аналогічне обладнання використовується для інших 3-х кабінетів, де не ведеться прийом відвідувачів.

Ззовні кабінету для прийому відвідувачів встановлюється зчитувач карток доступу PERCo-IR02 з мнемонічною індикацією. Всередині кабінету розміщується блок індикації PERCo-AI01 з ІЧ-приймачем. Обладнання підключається до контролера замку PERCo-CL02, встановленому всередині приміщення. Співробітники, які ведуть прийом відвідувачів, управляють дверима кабінету за допомогою пульта дистанційного керування PERCo-AU01. Мнемонічна індикація на зчитувачі інформує співробітників і відвідувачів про те, чи дозволений їм вхід в кабінет. Наявність блоку індикації всередині кабінету дозволяє господарю кабінету у будь-який момент перевірити, відкритий чи закритий кабінет для доступу відвідувачів.

Аналогічне обладнання встановлюється в другому кабінеті для прийому відвідувачів.

Контролери системи по мережі Ethernet з'єднуються з комп'ютером, на якому встановлене програмне забезпечення «Базове ПЗ» PERCo-SN01. Всім співробітникам видаються безконтактні картки доступу — ключі. За допомогою ПЗ інформація про співробітників і видані їм картки заноситься в пам'ять системи. Програмне забезпечення дозволяє створювати списки співробітників, надавати права доступу, реєструвати події проходу і проглядати їх. ПЗ є мережевим, тому достатньо одного комплекту ПЗ для налаштування і отримання інформації від всіх контролерів системи.

Доступ співробітників на поверх і в кабінети здійснюється за принципом «Свій/Чужий». Для того, щоб відкрити замок, досить піднести картку до зчитувача. Система порівнює інформацію, яка зберігається в пам'яті контролера, з кодом піднесеної картки і визначає, чи дозволений доступ її власнику. Якщо доступ дозволений, система автоматично розблоковує замок.

Система контролю доступу для декількох дверей може стати першим етапом в оснащенні підприємства Єдиною системою S-20.

Структурна схема системи представлена на рис.1.

 

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ НА ДЕКІЛЬКА ДВЕРЕЙ

Склад обладнання

PERCo-CL01 - контролер замку з вбудованим зчитувачем

4

PERCo-CL02 - контролер замку

2

PERCo-CL03 - контролер замку

1

PERCo-IR01 - зчитувач

2

PERCo-IR02 - зчитувач

2

PERCo-AI01 - блок індикації

2

PERCo-AU01 - пульт ДК

2

PERCo-LC03 - замок електромеханічний

7

PERCo-SN01 - програмне забезпечення «Базове»

1

 

Датчик дверей

7

 

Кнопка виходу

6

 

Безконтактна картка доступу

100

На малюнку наведені варіанти організації контролю доступу до внутрішнього приміщення.

 

 


'Мамаєва слобода'. Центр народознавства Козак Мамай.

Security-UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности
Security–UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности

Перше інформаційно-іміджеве видання, в якому системно представлені державні органи сектору безпеки разом з провідними операторами цієї галузі
www.bezpeka.name
Проект "Суб'єкти безпеки в Україні"

OXOPOHA.COM - Каталог предприятий и доска бесплатных объявлений отрасли Охрана и Безопасность© 2018 СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ - СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ