function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
arrow arrow -
 
  

-

Останніми роками бурхливо розвиваються індустрія розваг і сфера обслуговування - відкриваються розважальні центри, аквапарки, стадіони, фітнес-центри, парки атракціонів, готелі, автостоянки і гаражні комплекси. Актуальним стає завдання по обладнанню таких об'єктів сучасними автоматизованими платіжно-пропускними системами.

Платіжно-пропускна система PayWay - це програмно-апаратний комплекс, що складається із засобів обчислювальної техніки (комп'ютерів, принтерів, контроллерів, що управляють, мережевим і коммунікаційним устаткуванням), спеціалізованих пристроїв (шлагбаумів, турнікетів, дверних замків, сканерів штрих-кода,считывателей безконтактних карт) і спеціального програмного забезпечення.

Платіжно-пропускна система PayWay зберігає в собі всі функції звичайних систем контролю доступу. Проте останні орієнтовані на роботу більшою мірою з штатними співробітниками підприємства, а швидко вирішити або заборонити прохід в контрольовану зону стороннього відвідувача часто складно. Якісна відмінність платіжно-пропускної системи полягає в тому, що вона орієнтована на оперативне обслуговування не тільки співробітників, але і сторонніх відвідувачів. При цьому доступ в контрольовані зони залежить не тільки від наданих даному відвідувачу прав доступу, але і від стану грошових коштів на його особовому рахунку. Тому платіжно-пропускна система включає такі логічні елементи, як розклад роботи об'єкту, таблицю прав доступу, єдину систему безготівкових розрахунків, сітку тарифів на послуги і інше.

Докладніше дивіться на нашому сайті у розділі Продукція найближчим часом.

 


' '.    .

Security-UA.com:  -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2019 Ͳ Ͳֲ - ϲղ