function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
arrow arrow -24
 
  

-24

Електронний сейф СК-24 призначений для зберігання, отримання/здачі ключів від робочих приміщень підприємства, офісу, і тому подібне, а також автоматизованого обліку моментів часу здачі/отримання ключів і обліку осіб, що здають/отримують ключі.

Головною відмітною особливістю нової моделі є секційний принцип побудови конструкції.
Склад :

1. програмне забезпечення для інтеграції пристрою в комп'ютерну мережу;
2. СУ-01 – секція управління з дисплеєм і клавіатурою;
3. СХ-01 – секції зберігання (від 1 до 10) з пеналами для ключів

Додаткова комплектація:

1. «майстер»-картки, картки персоналу;
2. зчитувач проксі-карток;
3. пульт аварійного розблокування.

Опис пристрою:
Електронний сейф розміщується на стіні і має в своєму складі одну секцію управління і від однієї до десяти секцій зберігання.
Секція управління має в своєму складі контролер, інтерфейси RS-232 і RS-485, зчитувач проксиміті-карток, клавіатуру, графічний дисплей і звуковий сигналізатор.
Секція зберігання дозволяє розмістити 24 пенали з ключами в гніздах, оснащених електромагнітними замками. В порівнянні з моделлю-попередницею, застосований надійніший безконтактний спосіб опитування пеналів, знижена маса виробу.
Ключі від кожного приміщення зберігаються в індивідуальних пеналах.
Пенали фіксуються в тілі пристрою за допомогою електромагнітних замків. Отримання і здача пенала здійснюється за допомогою проксиміті -картки співробітника.
Всі події, як те: отримання і здача ключа, піднесення проксиміті -картки до зчитувача і тому подібне, а також поточний час і дата події фіксуються у внутрішній пам'яті пристрою.
Електронний сейф є функціонально закінчений виріб, який може працювати як автономно, так і у складі комплексних систем безпеки як елемент системи контролю доступу.
Електронний сейф СК-24 є наступником моделі СК, що експлуатується більш ніж в 70-ти розрахунково-касових центрах Центрального банку Росії, і у ряді інших організацій.

Особливості

 • - отримання і здача ключів можлива тільки при наданні персональної електронної проксі-картки, яка дозволяє узяти або здати тільки певні, заздалегідь задані пенали;
  - ключі зберігаються і видаються в індивідуальних пеналах;
  - пенал фіксується в своєму вічку за допомогою електромагнітного замку, що виключає можливість несанкціонованого отримання ключа;
  - особлива конструкція пенала і наявність в ньому електронного кодового елементу дозволяють здати пенал тільки в певне вічко заданого сейфа;
  - при здійсненні будь-якої операції з пеналами, у внутрішньому архіві сейфа фіксуються: характер операції, номер проксі-картки, номер пенала, час і дата;
  - подача сигналу тривоги при спробі несанкціонованого вилучення ключів або злому сейфа (факти виникнення сигналів тривоги фіксуються у внутрішньому архіві);
  - порти для обміну даними з комп'ютером;
  - наявність вбудованого (аварійного) джерела живлення;
  - можливість подальшого нарощування ємності сейфу;
  - при необхідності сейф може бути оснащений зчитувачами карток іншого типу (з магнітною смужкою, з штрих-кодом), що має інтерфейс Wiegand.
  передбачена можливість використовувати pin-код як додатковий ідентифікатор особи.
 • У випадку, якщо на Вашому підприємстві немає можливості використовувати проксі-карти, то передбачений режим ідентифікації набором особистого номера з клавіатури.
   

 

Основні технічні характеристики

Місткість сейфу, пеналів

від 24 до 240 (кратно 24)

Тривалість видачі або здачі одного пенала, сек

до 1,5

Кількість обслуговуваних карток

до 5100

Об'єм архівної інформації, що зберігається в пам'яті сейфа, подій

до 16300

Тип чіп-картки|

HID|, Motorola|, effeff| і ін.

Тип інтерфейсу для зв'язку з іншим комп'ютерним обладнанням

RS-232|, RS-485|

Тривалість роботи від вбудованого ДБЖ (при аварії), годин

не менше 8

Споживана потужність кожної секції, Вт

не більше 20

Споживана потужність секції управління, Вт

не більше 60

Габаритні розміри і маса секції управління, мм/кг

790х315х116/11

Габаритні розміри і маса секції зберігання із вставленими пеналами, мм/кг

790х315х165/15

 


' '.  .

Security-UA.com: -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2019 Ͳ Ͳֲ - ϲղ