function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);
Лого

СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ

 
 

 
Головна arrow Новини arrow Нові електромеханічні замки PERCo
 
  

Нові електромеханічні замки PERCo

  В асортименті товарів PERCo з'явилися нові товари - врізні електромеханічні замки серії LC.

  Замки PERCo оптимальні для роботи в СКУД і зручні для користувачів, призначені для установки на середні і легкі двері (від 38 до 77 мм) і мають широко поширені типорозміри міжцентрових відстаней.

 

  Фахівцями PERCo розроблені нормально зачинені моделі замків - відкриваються подачею напруги і нормально відчинені моделі замків - відкриваються зняттям напруги.

  Нормально зачинені замки призначені для стандартних приміщень (офісних і складських приміщень, бухгалтерії, кабінетів), а нормально відчинені - для приміщень з підвищеними вимогами до безпеки людей (аварійних виходів, виходів на сходи і в ліфтові, приміщень у дитячих, медичних, навчальних закладах) .

  Відстань між осями ручок і механізму секретності замків - 72мм та 85 мм, що дозволяє встановлювати електромеханічні замки на місце механічних без заміни або реконструкції дверей.

  Нормально відчинені і нормально зачинені замки мають два режими роботи - денний та нічний. При зачинених дверях ригель висунутий в денному режимі на 11 мм, в нічному режимі - на 19 мм, додатковий виліт ригеля зроблений без скосу, що захищає від спроб віджати ригель.

 

  4 квітня починається продаж нормально закритих електромеханічних замків PERCo-LC72.1 і PERCo-LC85.1.  Серійний випуск нормально відкритих електромеханічних замків PERCo планує розпочати найближчим часом.

 


'Мамаєва слобода'. Центр народознавства Козак Мамай.

Security-UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности
Security–UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности

Перше інформаційно-іміджеве видання, в якому системно представлені державні органи сектору безпеки разом з провідними операторами цієї галузі
www.bezpeka.name
Проект "Суб'єкти безпеки в Україні"

OXOPOHA.COM - Каталог предприятий и доска бесплатных объявлений отрасли Охрана и Безопасность© 2019 СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ - СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ