function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
 
  

 
   
Українська Федерація Індустрії Безпеки
Українська Федерація Індустрії Безпеки - всеукраїнська громадська організація виробників, дистриб’юторів, інтеграторів та інсталяторів технічних засобів охорони. УФІБ є дійсним членом Euralarm - асоціації Європейських виробників протипожежного захисту та систем безпеки.
   
PERCo
Компанія PERCo (Росія) спеціалізується на серійному виробництві систем і устаткування контролю доступу. Основні товарні напрями компанії: електромеханічні турнікети, системи контролю доступу. Устаткування PERCo успішно працює в 72 країнах світу.
   
ЕВС
Основною сферою діяльності Санкт-Петербурзької ЭВС фірми є розробка і виробництво системної техніки для комплексного вирішення з проектування і монтажу інтегрованих систем безпеки для банків, підприємств, установ, музеїв, учбових закладів, офісів тощо.
   
Decima

ООО «Decima» (Росія) є провідною компанією у області розробки і виробництва високотехнологічної апаратури для збору, передачі і обробки широкого спектру цифрової і аналогової інформації:

  • Устаткування диспетчерського управління повітряним рухом;
  • Устаткування диспетчерського управління об'єктами енергетики;
  • Устаткування моніторингу і запису відео і аудіоінформації.

ПП «Системні комунікації»є офіційним ділером компанії ООО «Decima».

   
Семь печатей

Компания «Семь Печатей» (Росія) входить до числа найбільш відомих російських фірм, що працюють у області створення систем контролю і управління доступом і комплексних систем безпеки. Одним з напрямів діяльності компанії є створення устаткування і програмного забезпечення систем охорони і моніторингу видалених об'єктів (котеджів, дач, квартир тощо.), охорони, телематического контролю і стеження за рухом транспортних засобів (автомобілів, суспільного і вантажного транспорту, річкових катерів, яхт і т. п.) по каналах стільникового зв'язку стандарту GSM з передачею даних і відеокадрів на звичайні мобільні телефони, комп'ютери і по Internet, устаткування тривожного зв'язку, сповіщення і передачі інформації по каналах стільникового зв'язку.

   
ITV
Компанія ITV (Росія) – провідний російський розробник програмного забезпечення для систем безпеки і відеоспостереження.
   
П’єзосенсор
ТОВ «П’єзосенсор» займається розробкою та впровадженням металодетекторів серії АМД. Дані метало детектори вже працюють на Чорнобильській АЕС, об'єкті «ХОЯТ» Рівненської АЕС, Хмельницькій АЕС, аеропорту «Бориспіль» і інших підприємствах України. За час експлуатації, металодетектори зарекомендували себе як вироби, що відповідають вимогам сучасних інтегрованих систем безпеки підприємств з контрольованим доступом. Металодететори випускаються відповідно до ТУ У 33.2-14238254-001-2002 і поставляються у складі систем з виведенням протоколу детектування на ПЕВМ.
   
КСБ Сатурн-2000

Підприємство ТОВ  КСБ «Сатурн-2000» зарекомендувало себе як надійний партнер у сфері забезпечення безпеки. Основними напрямками діяльності підприємства є розробка і впровадження: систем відеоспостереження будь-якої складності на базі аналогових і цифрових пристроїв обробки відеосигналу; систем охоронно-пожежної сигналізації; систем санкціонованого доступу з використанням контактних і безконтактних зчитувачів; систем активного пожежогасіння; систем сповіщення про пожежу.
Основним завданням підприємства є, як побудова локальних систем безпеки, так і організація комплексних систем безпеки.

   

Корпорація СІРІУС - займає провідну позицію на ринку послуг комплексної безпеки України. З початку діяльності, послугами корпорації скористалися понад 30.000 клієнтів.

   

SECURITY-UA.com: спеціалізований інформаційно-аналітичний портал з безпеки.

   
Будівництво та безпека
Щомісячний аналітичний журнал з питань розвитку маркетингових комунікацій між підприємствами, установами та організаціями, що прагнуть надійно захищати будинки та споруди від пожеж та протизаконного проникнення зловмисників.
   
Асоціація незалежних підприємств України
Асоціація незалежних підприємств України - добровільна організація, яка об'єднує в єдиний економічний, інформаційний простір асоційованих членів - незалежні підприємства, юридичні та фізичні особи.

 

 


' '.    .

Security-UA.com:  -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2018 Ͳ Ͳֲ - ϲղ