function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
arrow PERCo arrow PERCo-TB-01.1
 
  

- PERCo-TB01.1

Тумбовий турнікет PERCo-ТВ01.1 - елегантне і компактне рішення для обладнання прохідних, при установці декількох турнікетів в ряд дозволяє обійтися без додаткових огорож. У корпус турнікета вбудовані два зчитувачі, що мають інтерфейс зв'язку з контролером Wiegand.

Склад

- турнікет з вбудованою електронікою управління і двома зчитувачами (EMM / HID)

- пульт дистанційного керування

Застосування

Вбудовані в корпус турнікета зчитувачі дозволяють заощадити не тільки на придбанні устаткування, а й на трудомісткості монтажу.

В кришку турнікета вбудовані світлодіодні блоки індикації з піктограмами, що служать для вказівки напряму проходу і індикації стану турнікета: зелена стрілка вказує напрям дозволеного проходу, турнікет відкритий в заданому напрямі; сигнал «stop» показує, що прохід заборонений, турнікет закритий.

Управління турнікетом може здійснюватися:

- автономно, за допомогою пульта управління (входить в стандартний комплект поставки) або пристрою радіоуправління;

- від системи контролю та управління доступом (СКУД), за допомогою контролера СКУД.

При управлінні від СКУД турнікет підтримує два режими управління - імпульсний та потенційний. Можливість вибору режиму управління забезпечує коректну роботу турнікета в СКУД будь-яких виробників, і зокрема, дозволяє застосовувати для управління замкові контролери, виходи яких підтримують потенційний режим управління. Забезпечується гальванічна розв'язка виходів турнікета від контролера СКУД.

Використання турнікетів в складі системи контролю доступу на прохідній підприємства дозволить коректно фіксувати час проходу і відходу співробітників. Це особливо важливо при організації системи контролю за дисципліною праці.

Турнікет є нормально закритим пристроєм - він залишається закритим до тих пір, поки не буде отриманий сигнал, який дозволяє прохід, або турнікет не буде відкритий ключем механічного розблокування. В турнікеті передбачена можливість автоматичного розблокування при надходженні сигналу від системи пожежної сигналізації.

В разі екстреної ситуації передбачена можливість механічного розблокування турнікета. Функція механічного розблокування забезпечує вільне обертання планок в обох напрямках. Замок механічного розблокування вбудований в стійку турнікета (стандартна комплектація) і забезпечений комплектом ключів.

Механічне розблокування ключем

Планки "Антипаніка"

Турнікет може комплектуватися планками, що перегороджують прохід, «Антипаніка», які також дозволяють швидко звільнити прохід без застосування спеціальних ключів або інструментів.

Знижене енергоспоживання турнікета дозволяє використовувати безпечну для людини напругу живлення (не більше 14В.).

Турнікет може комплектуватися огорожами, виконаними з ним в єдиному стилі.

Технічні характеристики:

Напруга живлення постійного струму 12 ± 1.2 В

Габаритні розміри з встановленими планками 1170 × 770 × 1030 мм

Пропускна здатність в режимі однократного проходу 30 осіб / хв

Пропускна здатність у режимі вільного проходу 60 осіб / хв

Ширина зони проходу 500 мм

Кількість зчитувальних пристроїв (HID / EM-Marin) 2

Контрольовані напрямки проходу 2

Інтерфейс зв'язку вбудованих зчитувачів Wiegand -26, -37, -42

Дальність зчитування

EMM- 8 см,

HID - 6 см

Робочий діапазон температур від +1 до +40 ° С

 

 


' '.    .

Security-UA.com:  -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2022 Ͳ Ͳֲ - ϲղ