function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
arrow PERCo arrow PERCo-TTR-07G
 
  

PERCo-TTR-07.1G

Турнікет-трипод електромеханічний з автоматичними планками «антипаніка»

 Турникет-трипод PERCo-TTR-04.1

відеоролик турнікети 

Призначення
        Турнікет-трипод PERCo-TTR-07.1G з автоматичними планками «антипаніка» забезпечує контроль доступу на прохідних підприємств і організацій, призначений для експлуатації усередині приміщень, дозволяє дистанційно звільнити прохід в екстрених ситуаціях.

Особливості
             - висока пропускна спроможність
             - контроль проходу в двох напрямках
             - шість різних режимів роботи
             - можливість встановлення датчиків проходу
             - безпечна для людини напруга електроживлення

Склад
             - стійка турнікета з вбудованим блоком управління
             - табло індикації
             - планки, які перекривають прохід
             - пульт дистанційного управління

Застосування
       Компактна конструкція дозволяє використовувати турнікет PERCo-TTR-07.1G на прохідних будь-якої конфігурації. У турнікеті PERCo-TTR-07.1G передбачена можливість аварійного дистанційного складання планок по сигналу від системи контролю доступу або при аварійному відключенні живлячої напруги. Після відновлення напруги живлення планки переводяться в робоче положення вручну. Управління турнікетом PERCo-TTR-07.1G можливо як від системи контролю доступу, так і автономно за допомогою пульта дистанційного керування (входить в стандартний комплект постачання) або пристрою радіоуправління (купується окремо). Можливість вибору режиму управління (імпульсний або потенційний) забезпечує коректну роботу в системах контролю доступу будь-яких виробників. Режим роботи - дозвіл або заборону проходу - може бути заданий незалежно для кожного напрямку проходу. Вбудовані в стійку турнікета оптичні датчики повороту планок дозволяють фіксувати реальний факт проходу і його напрямок, що забезпечує коректний облік робочого часу в системах контролю доступу. Плата блоку управління конструктивно розміщена в корпусі турнікета. Механізм довороту забезпечує автоматичне плавне повернення планок до початкового положення після кожного проходу. Вбудований гідравлічний демпфер забезпечує плавну і безшумну роботу турнікета. Спеціальний вхід управління Fire Alarm дозволяє підключати пристрій, що подає команду аварійного розблокування (наприклад, від пожежної сигналізації). Передбачені релейні виходи для підключення додаткових виносних індикаторів заборони / дозволу проходів. Можливе підключення до турнікета датчика контролю зони проходу й сирени. При розрахунку кількості турнікетів, необхідного для забезпечення швидкого і зручного проходу людей, рекомендується встановлювати по одному турнікету на кожні 500 чоловік, що працюють в одну зміну, або з розрахунку пікового навантаження 30 осіб на хвилину. При необхідності турнікети можуть комплектуватися огорожами, виконаними з ними в єдиному дизайні.

Виконання

       Стійка: сталь, покриття «муар».
 Колір: темно-сірий з ефектом слюди – «старе срібло».
        Планки, які перекривають прохід (неіржавіюча сталь): 

              - PERCo-AА-07 - «Антипаніка» - PERCo-TTR-07G

 

 

 

 
Технічні характеристики
 
2 напрямки контролю 30 осіб/хв   12 В 1 - 40
 
3D модель
Керівництво з експлуатації (PDF)
Cертифікат (PDF)
Фотогалерея
Прайс PERCo

 


 

 

 

 

 

 

 


' '.    .

Security-UA.com:  -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2022 Ͳ Ͳֲ - ϲղ