function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
arrow PERCo arrow PERCo-TTD-08A
 
  

PERCo-TTD-08A

Тумбовий турнікет з автоматичною антипанікою вуличного виконання

 PERCo-KTС-01

 

 

   

Призначення
Тумбовий турнікет TTD-08А з нержавіючої сталі - сучасне рішення для організації контролю доступу з можливістю експлуатації на відкритому повітрі без навісу. Дизайн дозволяє використовувати турнікет у вхідних групах офісних будівель, підприємств, бізнес-центрів, банків.

Склад
- турнікет з вбудованою електронікою управління та автоматичною антипанікою;
- пульт дистанційного керування.

PERCo-TTD-08A  
   

Автоматична антипаніка

 

Застосування
З боків корпусу турнікета розташовані радіопрозорі кришки, під якими можна розмістити зчитувачі безконтактних карт як PERCo, так і інших виробників. Зони піднесення карт виділені світяться піктограмами. У кришках також розташовуються пиктографические табло, індиціюється режими роботи турнікета.

Турнікет має комфортну ширину зони проходу 560 мм.

Автоматичні планки «антипаніка» - сучасне рішення, що дозволяє оперативно звільнити прохід для евакуації людей при виникненні екстреної ситуації. За сигналом від системи контролю доступу або при аварійному відключенні живлячої напруги планки миттєво складаються і не перешкоджають безпечному виходу.

Після зняття сигналу аварійного розблокування або відновлення живлячої напруги планка переводиться в робоче (горизонтальне) положення вручну.

Турнікет TTD-08А виконаний з нержавіючої сталі, що забезпечує не тільки елегантний зовнішній вигляд, але і корозійну стійкість пристрою при експлуатації його на відкритому повітрі.

Плата блоку управління конструктивно розміщена в корпусі турнікета і і забезпечує повний набір режимів управління турнікетом. Плата передбачає аварійне відкриття проходу по сигналу пожежної сигналізації (вхід Fire Alarm), має входи для підключення датчика контролю зони проходу з сиреною і виходи для підключення виносних індикаторів.

Для забезпечення швидкого і зручного проходу людей рекомендується встановлювати по одному турнікету на кожні 500 чоловік, що працюють в одну зміну, або з розрахунку пікового навантаження 30 осіб на хвилину.

При необхідності турнікети можуть комплектуватися огорожами, виконаними з ними в єдиному дизайні.

 
Технічні характеристики
 
2 напрямки контролю 2 зчитувачі 30 осіб/хв 12 В  
         
1 - 40      
         
Сертифікат
Керівництво по експлуатації PERCo-TTD-08А (pdf)
Фотогалерея
Прайс PERCo
 
       
 

 

 


' '.    .

Security-UA.com:  -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2022 Ͳ Ͳֲ - ϲղ