function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);
Лого

СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ

 
 

 
Головна arrow Продукція arrow Обладнання контролю доступу - PERCo
 
  

Обладнання контролю доступу - PERCo

 

NEW "ШКОЛА" - система безпеки PERCo - S-20

 

 

Система PERCo-S-20 «Школа» не лише запобігає проникненню сторонніх осіб на територію учбового закладу, але й за допомогою SMS-повідомлень інформує батьків про час приходу дитини до школи і виходу з неї.

Детальніше >>
   

 

NEW  Електронна прохідна з карткоприймачем

 

KTC01.3 - повнофункціональне рішення для організації проходів співробітників і відвідувачів в бізнес-центрах, установах, учбових закладах, на підприємствах і так далі. До складу Електронної прохідної KTC01.3 входить вбудований карткоприймач на 350 безконтактних карт доступу форматів EM-Marin і HID. Контролер дозволяє підключити до неї по інтерфейсу RS-485 до 8-ми контролерів замка PERCo-CL201 з вбудованим зчитувачем.

Детальніше >>
   

 

NEW  Електронна прохідна без карткоприймача

 

Електронна прохідна PERCo-KT05.3 - готове рішення для організації контролю доступу на базі тумбового турнікета з вбудованим контролером і зчитувачами безконтактних карток. Електронна прохідна PERCo-KT05.3 виглядає, як електронна прохідна з вбудованим картокоприймачем PERCo-KTC01.3, що дозволяє застосовувати їх в складі однієї прохідної і при цьому знизити собівартість її устаткування. На прохідних, як правило, потрібно не більше 1-2 картокоприймачів для збору тимчасових перепусток, для організації декількох проходів замість моделі PERCo-KTC01.3 (з картокоприймачем) може встановлюватися і нова модель PERCo-KT05.3 (без картокоприймача), що має більш низьку вартість.

Детальніше >>
   

 

NEW  Електронна прохідна з формувачем проходу

 

Електронна прохідна PERCo-KR05.3 - готова до роботи система контролю доступу на базі роторного турнікета з вбудованим контролером і двома зчитувачами безконтактних карток. Оснащена вбудованою платою універсального контролера замку / турнікета PERCo-CT/L04 і двома вбудованими зчитувачами безконтактних карток  двох форматів - EMM і HID

Детальніше >>
   

Турнікети-триподи

PERCO-TTR-04.1 контроль доступа турникеты PERCo скуд скд
Турнікети призначені для керування потоками людей і регулювання входу/виходу на прохідних промислових підприємств, адміністративних установ, банків, магазинів, аеропортів, вокзалів тощо. Для експлуатації всередині приміщення.
Детальніше >>
   

PERCO-TTR-04W контроль доступа турникеты PERCo скуд скд

Турнікети призначені  для забезпечення контролю доступу на прохідних підприємств та організацій, в спортивно-оздоровчих комплексах, разважальних центрах, на гірськолижних курортах тощо. Для експлуатації на відкритому повітрі.
Детальніше >>
   

контроль доступа турникеты PERCo скуд скд Т-5 

Для покупців, пріоритетом для яких є низька ціна, розроблена нова модель турнікета-трипода PERCo-T-5 із спрощеним дизайном і фарбованими планками PERCo-AS-05, які перегороджують прохід.

Детальніше >>
   

Тумбові турнікети-триподи

 

Тумбовий турнікет PERCo-ТВC01 - елегантне і компактне рішення для обладнання прохідних, при установці декількох турнікетів в ряд дозволяє обійтися без додаткових огорож. У корпус турнікета вбудовані два зчитувача, що мають інтерфейс зв'язку з контролером Wiegand і карткоприймач. Вбудований карткоприймач може обслуговуватися в системі контролю доступу, що підтримує статус тимчасових перепусток.

 Турнікет з вбудованою електронікою управління, двома зчитувачами і карткоприймачем (EMM / HID) та пультом дистанційного керування.

Детальніше >>
   

 

Тумбовий турнікет PERCo-ТВ01 - елегантне і компактне рішення для обладнання прохідних, при установці декількох турнікетів в ряд дозволяє обійтися без додаткових огорож. У корпус турнікета вбудовані два зчитувачі, що мають інтерфейс зв'язку з контролером Wiegand.

 

Детальніше >>
   

PERCO-TTR-04.1 контроль доступа турникеты PERCo скуд скд
Тумбові турнікети серії PERCo-TTD-03 призначені для використання на об'єктах з підвищеними вимогами до управління доступом — в аеропортах, на залізничних вокзалах і платформах, прохідних підприємств і спец. об'єктів, стадіонах, центрах розваг.
Детальніше >>
   
PERCO-TTR-04.1 контроль доступа турникеты PERCo скуд скд
Тумбові турнікети серії PERCo-TTD-03 призначені для використання на об'єктах з підвищеними вимогами до управління доступом — в аеропортах, на залізничних вокзалах і платформах, прохідних підприємств і спец. об'єктів, стадіонах, центрах розваг.
Детальніше >>

Напівзростовий роторний турнікет

контроль доступа турникеты PERCo скуд скд

Турнікет призначений для забезпечення контролю доступу на прохідних підприємств і організацій, в банках, бізнес центрах і т.п.

Можливе управління турнікетом як від системи контролю доступу, так і від пульта управління.

Як формувач проходу до турнікета пропонується два варіанти огорож: з деревом та пластиком і повністю з неіржавіючої сталі.

Корпус турнікета, перегороджуючі стулки — неіржавіюча сталь, заповнення стулок турнікета і формувача проходу — полікарбонатний пластик.

Для експлуатації усередині приміщення.

 Детальніше >>
   

Моторизований повнозростовий турнікет

контроль доступа турникеты PERCo скуд скд Евро-2012 
Турнікет призначений для управління доступом на об'єктах з підвищеними вимогами до контролю доступу і необхідністю повного перекриття зони проходу по висоті.
Детальніше >>
   

Єдина система PERCo-S-20

PERCo-S-20 контроль доступа турникеты PERCo скуд скд
Багатофункціональна система для забезпечення і підвищення ефективності роботи промислових підприємств, терміналів, банків, бізнес-центрів, медичних й освітніх закладів, організацій інших сфер діяльності.
Детальніше >>
   

Система «Електронна прохідна» серії КТ

PERCo-KL-01 контроль доступа турникеты PERCo скуд скд
Система «Електронна прохідна PERCo-КТ02» — готове елегантне і економічне рішення для організації управління доступом на підприємствах, в банках, учбових установах, центрах бізнесу та інших об'єктах, де інтенсивність потоку не перевищує 30 осіб на хвилину.
Детальніше >>
   

Система «електронний кабінет»

контроль доступа турникеты PERCo скуд скд Электронный кабинет
Дослідники підрахували, що випадкові візитери забирають у ділової людини в середньому 4 години на тиждень або 26 діб за рік — майже місяць, витрачений даремно.
Детальніше >>
   

Система обмеження доступу до банкомату

PERCo-S-800 контроль доступа турникеты PERCo скуд скд
Система обмеження доступу до банкомату призначена для підвищення безпеки клієнтів при здійсненні операцій і запобігання актів вандалізму.
Детальніше >>
   

Карткоприймач

картоприемник PERCo

Карткоприймач IC01 призначений для збору разових пропусків у відвідувачів.

Детальніше >>
   

 

Хвіртки серії PERCo-WHD-04 призначені для управління потоками людей - організації вільного проходу в одну сторону і заборони проходу в іншу.

Детальніше >>
   

Табло системного часу

Табло системного часу призначене для індикації системного часу - часу, відповідно до якого система контролю доступу S-20 дозволяє або забороняє проходи і фіксує всі події.

Детальніше >>
   

турникеты киев, украина, смс, турникеты-триподы, учет рабочего времени,  картоприемник, купить, прайс, проходная, видео, видеонаблюдение, мобильное видеонаблюдение, контроллеры, считыватели, магнитные карты, скд, скуд,  турникеты, роторный турникет, тумбовый турникет, доступ

 


'Мамаєва слобода'. Центр народознавства Козак Мамай.

Security-UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности
Security–UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности

Перше інформаційно-іміджеве видання, в якому системно представлені державні органи сектору безпеки разом з провідними операторами цієї галузі
www.bezpeka.name
Проект "Суб'єкти безпеки в Україні"

OXOPOHA.COM - Каталог предприятий и доска бесплатных объявлений отрасли Охрана и Безопасность© 2018 СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ - СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ