function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
arrow arrow PERCo
 
  

PERCo

1 березня в Пскові відбулася урочиста церемонія відкриття заводу PERCo з виробництва систем і устаткування безпеки.

У церемонії взяли участь повноважний представник президента РФ в Північно-західному федеральному окрузі Ілля Клєбанов, губернатор Псковської області Андрій Турчак, зам.губернатора Геннадій Безлобенко, головний федеральний інспектор по Псковській області Олександр Селіванов, президент PERCo Олександр Крутов, директор заводу Юрій Павлов, представники преси і телебачення.

 

Президент PERCo відзначив, що завод у Пскові — це сучасне підприємство, що працює по передових російських технологіях і виробляє продукцію, розроблену в Росії. Товари PERCо продаються на сьогоднішній день не тільки в Росії, але і в 72 країнах світу. Ілля Клебанов подякував Олександру Крутову за створення нових робочих місць в Пскові. «Слова глибокої подяки за те, що ви вибрали для інвестицій наш регіон, наше місто» — звернувся до президента PERCо і Андрій Турчак.

 

Після офіційних промов президент PERCo і губернатор Псковської області перерізали символічну червону стрічку. Далі Олександр Крутов провів для високих гостей екскурсію по підприємству. Гості відзначили високий рівень технологічної оснащеності підприємства і відмінні умови, створені для співробітників.

 

Завод у Пскові був побудований «з нуля» менш ніж за 2 роки. У 2007 році на півночі Пскова було почато будівництво, а вже в квітні 2009 року в тестовому режимі було запущено виробництво. На даний час виробничі потужності складають 10 000 кв. м., на заводі працює 290 осіб, які випускають десятки видів турнікетів, хвірток, контролерів, зчитувачів безконтактних карток, іншу продукцію. Вихід заводу на проектну потужність (500 робочих місць) планується до кінця 2010 року.

 

 

 

 

 

 


' '.    .

Security-UA.com:  -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2019 Ͳ Ͳֲ - ϲղ