function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);
Лого

СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ

 
 

 
Головна arrow Новини arrow Контролери CL201 вже надійшли у продаж
 
  

Контролери CL201 вже надійшли у продаж

З 14 липня почався продаж контролерів замку CL201.

Нові контролери забезпечують істотну економію при обладнанні дверей приміщень, одночасно даючи можливість використовувати всі переваги системи PERCo-S-20.

Контролер CL201 являє собою моноблок, який поєднує в собі контролер і зчитувач безконтактних карт формату ЕММ і HID, і розміщений в компактному елегантному корпусі.

Контролери CL201 підключаються до універсального контролера CT/L04 (до 8 контролерів CL201 до одного CT/L04), який може сам обслуговувати до двох дверей або один турнікет.

 

Ще більш економічний варіант, якщо у вас вже встановлено турнікет і обслуговуючий його контролер CT/L04 на прохідній. У цьому випадку до нього можна також підключити до 8 контролерів замку CL201.

 

Список карт доступу, підтримуваний для кожного CL201 - 1000 карт, загальний список подій - 135 000.

 

У разі зникнення зв'язку з CT/L04 контролери CL201 працюють в автономному режимі, підтримуючи аварійний список зі 128 карт.

 

 


'Мамаєва слобода'. Центр народознавства Козак Мамай.

Security-UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности
Security–UA.com: специализированный информационно-аналитический портал по безопасности

Перше інформаційно-іміджеве видання, в якому системно представлені державні органи сектору безпеки разом з провідними операторами цієї галузі
www.bezpeka.name
Проект "Суб'єкти безпеки в Україні"

OXOPOHA.COM - Каталог предприятий и доска бесплатных объявлений отрасли Охрана и Безопасность© 2019 СИСТЕМНІ КОМУНІКАЦІЇ - СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ