function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
arrow arrow PERCo-S-20 PERCo-S-20
 
  

PERCo-S-20 PERCo-S-20

Продовжують розширюватися можливості програмного забезпечення систем PERCo.

Тепер відправка SMS можлива не тільки за допомогою GSM-модема, а й через Internet-шлюз з використанням послуги SMS-провайдерів. Це дозволяє збільшити швидкість відправки SMS і знизити їх вартість у кілька разів. Особливо актуальна ця можливість для системи PERCo-S-20 «Школа», де необхідно велику кількість SMS відправляти батькам у короткий проміжок часу (наприклад, про факт і час приходу дитини до школи).

У розділах ПО, пов'язаних з відеоспостереженням, з'явилася можливість виводити зображення відразу на кілька моніторів. Це дає можливість охоронцеві в зручному форматі спостерігати за великою кількістю об'єктів одночасно.

В ПЗ PERCo-S-20 «Школа» розширені можливості з надання прав доступу для карток учнів і викладачів - тепер можна надавати часові критерії доступу (наприклад, заборонити доступ ввечері і вночі, а також у вихідні дні). Додана можливість викладачам ставити кабінети та навчальні приміщення на охорону.
 

 

 


' '.    .

Security-UA.com:  -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2019 Ͳ Ͳֲ - ϲղ