function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
arrow arrow LICON
 
  

LICON

Почався продаж терміналу LICON, призначеного для обліку робочого часу. Термінал містить у собі контролер реєстрації PERCo-CR01 і програмне забезпечення PERCo-S-20.

У контролер вбудовані два зчитувача карток для реєстрації приходу і видходу співробітників. Кольоровий РК-дисплей відображає поточний системний час, факт і час приходу / відходу співробітників.

Співробітники, приходячи на роботу, підносять картку до зчитувача «Вхід» контролера, перед видходом з роботи підносять картку до зчитувача «Вихід». Всі факти входів і виходів запам'ятовуються в контролері реєстрації і далі використовуються для формування дисциплінарних звітів і табеля відпрацьованого співробітниками часу.
 
Мінімально необхідний комплект ПЗ PERCo-SP09 (Базове ПЗ+ОРЧ+Дисциплінарні звіти) сформований спеціально для роботи з терміналом LICON. Максимальна функціональність забезпечується при використанні комплекту ПЗ PERCo-SP13 (Контроль доступу + ОПС + Дисципліна + ОРЧ).
 
LICON ідеально підходить для невеликих компаній, які не мають обладнаного турнікетами входу. Компактні контролери можна легко розмістити в будь-якому зручному місці.
 
Незамінний LICON і для великих підприємств, де робочі місця співробітників віддалені від прохідної. Наближеність терміналів до реальних робочих місць робить контроль максимально коректним.

 

 

 


' '.    .

Security-UA.com:  -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2019 Ͳ Ͳֲ - ϲղ