function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
arrow arrow PERCo InterSec Dubai 2013
 
  

PERCo InterSec Dubai 2013

PERСо бере участь у 15-й Міжнародній виставці InterSec Dubai 2013, що відбувалась з 15 по 17 січня в ОАЕ.На своєму виставковому стенді PERСо представляє як добре відомі на ринку товари: електронні прохідні, Тумбові турнікети і турнікети-триподи, Повнозростові турнікети і автоматичну хвіртку, так і нові розробки компанії: Турнікет-трипод TTR-07 і огорожу BH-02.

Основна перевага нових товарів - функція автоматичної «антипаніки», що дозволяє дистанційно відкрити прохід в екстрених ситуаціях. Відвідувачі виставки проявляють активний інтерес до продукції PERCo, особливим попитом користуються новинки з функцією автоматичної «антипаніки», електронні прохідні і Повнозростові турнікети. З партнерами на Близькому Сході PERCo успішно співпрацює більш 10 років. Турнікети PERCo встановлені на сотнях об'єктів у регіоні, 50 повнозростових турнікетів з 2009 року працюють у міжнародному морському порту Джебел Алі в Дубаї. Міжнародна виставка в Дубаї - крок до подальшого розширення співпраці.

 

 


' '.    .

Security-UA.com:  -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2019 Ͳ Ͳֲ - ϲղ